CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Afyonkarahisar Baskılı Pasta Kutusu

Afyonkarahisar Baskılı Pasta Kutuları | Afyonkarahisar Pasta Kutusu | Afyonkarahisar Pasta Kutusu Fiyatları | Afyonkarahisar Baskısız Pasta Kutusu | Afyonkarahisar Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Afyonkarahisar Pasta Kutusu Baskılı | Afyonkarahisar Pasta Kutusu Siparişi | Afyonkarahisar Baskılı Kutu | Afyonkarahisar Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Afyonkarahisar pasta kutusu, afyonkarahisar baklava kutusu, afyonkarahisar pizza kutusu, afyonkarahisar lahmacun kutusu, afyonkarahisar pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Afyonkarahisar baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Afyonkarahisar baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Afyonkarahisar baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı afyonkarahisar pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Afyonkarahisar baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Afyonkarahisar Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Afyonkarahisar baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için afyonkarahisar pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel afyonkarahisar pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar baskılı pasta kutusu, afyonkarahisar baskılı pasta kutusu fiyatları, afyonkarahisar pasta kutuları, afyonkarahisar pasta kutusu fiyatları, afyonkarahisar pasta kutusu imalatı, afyonkarahisar baskılı pasta kutusu ve fiyatı, afyonkarahisar ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner