Afyonkarahisar Polietilen Opak Etiket

Afyonkarahisar Polietilen Opak Etiket | Afyonkarahisar Opak Pe Polietilen Etiket | Afyonkarahisar Opak Polietilen Etiket | Afyonkarahisar Opak Etiket | Afyonkarahisar Opak Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Afyonkarahisar

polietilen opak etiket

Afyonkarahisar Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Afyonkarahisar opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Afyonkarahisar opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta afyonkarahisar opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir afyonkarahisar etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Afyonkarahisar opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Afyonkarahisar polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız afyonkarahisar barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Afyonkarahisar polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve afyonkarahisar opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar polietilen etiket, afyonkarahisar polietilen opak etiket, afyonkarahisar opak etiket fiyatları, afyonkarahisar opak etiket, afyonkarahisar opak polietilen (pe) etiket, afyonkarahisar sembol etiket, afyonkarahisar polietilen pe etiket, afyonkarahisar opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner