Afyonkarahisar Silvermat Etiket

Afyonkarahisar Silvermat Etiket | Afyonkarahisar Silvermat Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Silvermat Etiket Özellikleri | Afyonkarahisar Silvermat Etiket Yazıcı | Afyonkarahisar Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Afyonkarahisar Silver Mat Etiket | Afyonkarahisar Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

afyonkarahisar silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir afyonkarahisar etiket türüdür. Genellikle kitap ve afyonkarahisar barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. afyonkarahisar silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun afyonkarahisar etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan afyonkarahisar silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. afyonkarahisar silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. afyonkarahisar silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

afyonkarahisar silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. afyonkarahisar silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. afyonkarahisar silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. afyonkarahisar etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. afyonkarahisar silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar silvermat etiket, afyonkarahisar termal etiket, afyonkarahisar silver mat etiketler, afyonkarahisar mat etiketler, afyonkarahisar silver mat etiket fiyatları, afyonkarahisar etiket fiyatları, afyonkarahisar şeffaf etiket fiyatları, afyonkarahisar silver mat barkod etiketi, afyonkarahisar barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner