Afyonkarahisar Mat Polipropilen Etiket

Afyonkarahisar Mat Polipropilen Etiket | Afyonkarahisar Pp Etiket | Afyonkarahisar Mat Etiket | Afyonkarahisar Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Polipropilen Ürünler | Afyonkarahisar Sembol Barkod Etiket | Afyonkarahisar Mat Pp Etiket | Afyonkarahisar Barkod Sistemleri | Afyonkarahisar Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Afyonkarahisar mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Afyonkarahisar polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Afyonkarahisar pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Afyonkarahisar mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Afyonkarahisar at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Afyonkarahisar mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Afyonkarahisar mat pp etiket afyonkarahisar opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar mat etiket, afyonkarahisar opak pp, afyonkarahisar mat ppafyonkarahisar boş etiket, afyonkarahisar termal etiket fiyatları, afyonkarahisar şeffaf pp, afyonkarahisar mat polipropilen, afyonkarahisar etiket, etiket afyonkarahisar, ribon afyonkarahisar, karekod okuyucu afyonkarahisar, polipropilen, afyonkarahisar polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner