Afyonkarahisar PP Opak Etiket

Afyonkarahisar Pp Opak Etiket | Afyonkarahisar Pp Opak Etiket Nedir | Afyonkarahisar Opak Polipropilen Etiket | Afyonkarahisar Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Afyonkarahisar Pp Opak Barkod Etiketleri | Afyonkarahisar Opak Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Afyonkarahisar pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Afyonkarahisar pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Afyonkarahisar opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Afyonkarahisar pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz afyonkarahisar etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Afyonkarahisar opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Afyonkarahisar pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Afyonkarahisar opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Afyonkarahisar pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar opak baskı nedir, afyonkarahisar pp opak nedir, afyonkarahisar pp etiket, afyonkarahisar pp etiket baskı, afyonkarahisar opak etiket baskı, afyonkarahisar opak etiket fiyatları, afyonkarahisar opak polipropilen etiket, afyonkarahisar opak etiket nedir, afyonkarahisar polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner