Afyonkarahisar Fastyre Etiket

Afyonkarahisar Fastyre Etiket | Afyonkarahisar Sembol Barkod Etiket | Etiket Afyonkarahisar | Afyonkarahisar Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Fastyre Etiket Fiyat | Afyonkarahisar Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Afyonkarahisar fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının afyonkarahisar kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız afyonkarahisar fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Afyonkarahisar kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Afyonkarahisar astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Afyonkarahisar fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle afyonkarahisar baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar fastyre etiket, afyonkarahisar etiket baskı, afyonkarahisar boş etiket, afyonkarahisar termal etiket, Afyonkarahisar etiketçi, afyonkarahisar boş etiket, ucuz etiket afyonkarahisar, afyonkarahisar fastyre etiket fiyatları, afyonkarahisar ribon baskı, afyonkarahisar kartela etiket, afyonkarahisar çuval etiket, afyonkarahisar kuşe kaplı etiket, afyonkarahisar lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner