CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Afyonkarahisar Baskılı Pide Kutusu

Afyonkarahisar  Baskılı Pide Kutusu | Afyonkarahisar  Pide Kutusu Fiyatları |Afyonkarahisar Pide Kutusu  |Afyonkarahisar Pide Kutusu Ölçüleri | Afyonkarahisar Pide Kutusu İmalatı | Afyonkarahisar Hazır Pide Kutusu | Afyonkarahisar Pide Ve Lahmacun Kutusu | Afyonkarahisar Pide Kutuları | Afyonkarahisar Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, afyonkarahisar baklava kutusu, pizza kutusu,afyonkarahisar lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Afyonkarahisar baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Afyonkarahisar baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Afyonkarahisar baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Afyonkarahisar baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Afyonkarahisar pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı afyonkarahisar pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Afyonkarahisar baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Afyonkarahisar pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Afyonkarahisar baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için afyonkarahisar pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel afyonkarahisar pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar baskılı pide kutusu, afyonkarahisar pide kutusu fiyatları, afyonkarahisar pide kutusu imalatı, afyonkarahisar pide kutusu , afyonkarahisar baskılı pide kutusu fiyatları, afyonkarahisar baskılı ambalajlar, afyonkarahisar pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner