Afyonkarahisar Chromolux Etiket

Afyonkarahisar Chromolux Etiket | Afyonkarahisar Chromolux Etiket Nedir | Afyonkarahisar Chromolux Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Chromolux Etiket Baskı | Afyonkarahisar Kromolüks Etiket | Afyonkarahisar Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Afyonkarahisar Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Afyonkarahisar chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Afyonkarahisar chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan afyonkarahisar chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan afyonkarahisar kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı afyonkarahisar chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Afyonkarahisar chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Afyonkarahisar chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve afyonkarahisar kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Afyonkarahisar choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Afyonkarahisar choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel afyonkarahisar etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar etiket, afyonkarahisar etiket fiyatları, afyonkarahisar barkod etiket fiyatları, afyonkarahisar baskılı etiket fiyatları, afyonkarahisar barkod, afyonkarahisar rulo etiket fiyatları, afyonkarahisar barkod fiyatları, afyonkarahisar rulo etiket, afyonkarahisar yapışkanlı etiket, afyonkarahisar barkod sistemi, afyonkarahisar barkod okuyucu, afyonkarahisar barkod okuyucu fiyatları, afyonkarahisar koli etiketi, afyonkarahisar tekstil etiketi, afyonkarahisar saten etiket, afyonkarahisar metal etiket, afyonkarahisar mat pp etiket, afyonkarahisar mat pe etiket, afyonkarahisar etiket baskı, afyonkarahisar mat polietilen etiket, afyonkarahisar lazer etiket, afyonkarahisar boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner