Afyonkarahisar Eko Termal Etiket

Afyonkarahisar Eko Termal Etiket | Afyonkarahisar Eko Termal Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Eko Termal Kağıt | Afyonkarahisar Termal Etiketler | Afyonkarahisar Eco Termal Etiket Nedir | Afyonkarahisar Top Termal Etiket | Afyonkarahisar Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Afyonkarahisar eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Afyonkarahisar eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için afyonkarahisar etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu afyonkarahisar etiket en afyonkarahisar ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Afyonkarahisar eko termal etiket fiyatları ve afyonkarahisar eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan afyonkarahisar eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Afyonkarahisar eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Afyonkarahisar termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Afyonkarahisar ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Afyonkarahisar etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar termal etiket, afyonkarahisar etiket Ankara, afyonkarahisar boş etiketafyonkarahisar eco etiket, afyonkarahisar etiket fiyatları, afyonkarahisar eko termal etiket, afyonkarahisar etiket, afyonkarahisar eco termal etiket fiyatları, afyonkarahisar sıra numarası etiketi, afyonkarahisar ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner