Afyonkarahisar Güvenlik Etiketi

Afyonkarahisar Güvenlik Etiketi | Afyonkarahisar Garanti Etiketi | Afyonkarahisar Güvenlik Etiketleri | Afyonkarahisar Etiket | Afyonkarahisar Alarm Etiketi | Afyonkarahisar Güvenlik Etiketi Fiyat | Afyonkarahisar Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Afyonkarahisar garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan afyonkarahisar güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya afyonkarahisar kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan afyonkarahisar güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi afyonkarahisar olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket afyonkarahisar kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Afyonkarahisar güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel afyonkarahisar güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar garanti etiketi, afyonkarahisar güvenlik etiketi, afyonkarahisar etiket, afyonkarahisar kırılgan etiket fiyatları, afyonkarahisar termal etiket, eko etiket afyonkarahisar , afyonkarahisar güvenlik etiket fiyatları, afyonkarahisar emniyet etiketi, afyonkarahisar garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi afyonkarahisar.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner