Afyonkarahisar Lamine Termal Etiket

Afyonkarahisar Lamine Termal Etiket | Afyonkarahisar Lamine Termal Etiket Fiyatları | Afyonkarahisar Lamine Termal Etiket Nedir | Afyonkarahisar Lamine Termal Barkod Etiketi | Afyonkarahisar Termal Etiketler | Afyonkarahisar Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Afyonkarahisar lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Afyonkarahisar lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Afyonkarahisar lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Afyonkarahisar lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen afyonkarahisar etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda afyonkarahisar termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer afyonkarahisar etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan afyonkarahisar lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Afyonkarahisar termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Afyonkarahisar lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Afyonkarahisar etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Afyonkarahisar lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Afyonkarahisar lamine termal etiket nedir? Lamine afyonkarahisar termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel afyonkarahisar lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Afyonkarahisar lamine etiket, afyonkarahisar termal etiket, afyonkarahisar top etiket, afyonkarahisar ribonsuz baskı, afyonkarahisar baskılı etiket, afyonkarahisar renkli termal etiket, afyonkarahisar lamine termal barkod etiketi, afyonkarahisar kuşe etiket, afyonkarahisar termal etiket boyutları, afyonkarahisar boş etiket, afyonkarahisar termal etiket fiyatları, afyonkarahisar lamine etiketler, afyonkarahisar eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner